• 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Letovanje u Bugarskoj (Nesebar)
#2
Dragi naturisti,

Letos sam po prvi put posetio Bugarsko primorje, grad Nesebar. Nesebar je lep primorski grad koji pruza puno toga lepog. Ima dosta toga da se poseti i da se vidi. Stari grad deluje inpresivno. Hoteli su svi novosagradjeni. Vecina hotela je sagradjena pored mora. Cene smestaja su vise nego pristojne. Novac menjajte u menjacnicama CROWN i u bankama. U blizini je market ZANET gde imate da kupite za hranu i pice kao i za ostale potrebe sve sta vam je potrebno kao i kuvana jela. Jeftinije je nego kod nas. Sto se nocnog provoda tice ima par diskoteka kao i brod koji se zove CAPETAN JAK a u blizini je i Suncev breg koji je sto se tice nocnog provoda mnogo bogatiji a udaljen od Nesebara oko 3 km. Plaze su peskovite i prilicno ciste. Nudisticke plaze ima dve jedna se nalazi pored puta kad se ide prema Suncevom bregu a druga na juznom delu plaze. Ja sam posetio ovu drugu plazu. Plaza je duga oko 200 m i prilicno posecena i svaki dan popunjena.Na plazi nema tuseva i nema kafe barova.

Sledece leto definitivno ponovo idem u Bugarsku, ostavila je na mene fenomenalan utisak.


Poruke U Ovoj Temi
Letovanje u Bugarskoj (Nesebar) - od neskic - 10.30.2015., 12:38
Letovanje u Bugarskoj (Nesebar) - od kapetanahab - 10.31.2015., 02:17
Letovanje u Bugarskoj (Nesebar) - od darkodab - 10.18.2016., 18:52
Letovanje u Bugarskoj (Nesebar) - od neskic - 11.03.2016., 14:00

Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)