• 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Letovanje na Kefaloniji
#1
Dobar dan,

Ovo je sve potpuno novo za nas, zato molimo za malo strpljenja od vas iskusnih naturista. Naime mi razmisljamo (supruga i ja) da rezervisemo jednu kuću/vilu na Kefaloniji krajem ovog leta ...to bi prakticno bio poslednji voz da su uziva u toplom vremenu (naravno ako nas vreme ne izda, a iskreno se nadamo da nece). Kuća deluje jako lepo, ima svoj Infiniti bazen sa dzakuzijem. Kuća je dosta izdvojena, ne nalazi se pored mora , već je u jednom naselju pored gradica Spartia. Ima cetiri duple sobe sa kupatilom. Cena najma za nedelju dana je 800 eura. To prakticno znaci da košta 100 eura po osobi za nedelju dana.
Iz beograda do kraja sezone lete jednom nedeljno carter avioni. Nisam siguran kolika je cena ali bi sigurno mogao da se dobije neki popust za 8 ili 10 osoba. Mislim da avionske karte za taj period ne bi smele da budu veće od 100-150 eura.
Inače vila naturist friendly. Pitanje je da li među vasim clanstvom ima dovoljno zainteresovanih za ovakvo jedno putovanje? Ako je odgovor potvrdan molim one zainteresovane da se prijave na forum.

Srdacan pozdrav,

Milos i Biba
#2
Drago nam je da već postoje inicijative za druženje i saradnju u ovim ne baš tako dobrim vremenima za naturiste na ovim prostorima.
Nadam se da ćete da uspete da ostvarite Vašu nameru da se ovoga leta odmarate u Grčkoj zajedno sa istomišljenicima u pogledu stila životnih sloboda.
#3
Odlična ideja. Nisam ni znao da postoje naturist friendly vile...
Na žalost već imam isplanirano za ovo leto, ali možda neko od idućih...
Inače moja žena još uvek nije otkrila čari naturizma, ali možda bude lakše uz društvo... Smile
#4
Leto je već pri kraju. Moram da priznam da nismo uspeli da se organizujemo ove godine za Kefaloniju. Ostaje nam da bolje isplaniramo za sledeću godinu. U nedostatku većeg drustva supruga i ja odosmo na spic crednjeg prsta u Kalamitsi. Tu je jedina poluoficijelna nudisticka plaza na Halkidikiju. To je najmanja i najsevernije od tri plaze. Nikad nismo bili pa i ne znamo šta ćemo tamo da nadjemo. Istrazivanje na webu i Google maps sugerisu da je plazica jako lepa posebno za popodne posto je okrenuta ka zapadu. Ono sto je izvesno jeda je neuredjena i da puno lokalaca iz Soluna tu drži svoje kamp prikolice i nekakve supe koje posecuju vikendom. Idemo da istrazimo pa ćemo se javiti.
Pozdrav za sve. Forum nije bas posecen ali treba vremena i strpljenja da sve zaživi. Oni sto je dobro je da sam uspeo da se konačno prijavim bez pomoći administratora Smile.

Pozdrav

Milos
#5
Leto je već pri kraju. Moram da priznam da nismo uspeli da se organizujemo ove godine za Kefaloniju. Ostaje nam da bolje isplaniramo za sledeću godinu. U nedostatku većeg drustva supruga i ja odosmo na spic crednjeg prsta u Kalamitsi. Tu je jedina poluoficijelna nudisticka plaza na Halkidikiju. To je najmanja i najsevernije od tri plaze. Nikad nismo bili pa i ne znamo šta ćemo tamo da nadjemo. Istrazivanje na webu i Google maps sugerisu da je plazica jako lepa posebno za popodne posto je okrenuta ka zapadu. Ono sto je izvesno jeda je neuredjena i da puno lokalaca iz Soluna tu drži svoje kamp prikolice i nekakve supe koje posecuju vikendom. Idemo da istrazimo pa ćemo se javiti.
Pozdrav za sve. Forum nije bas posecen ali treba vremena i strpljenja da sve zaživi. Oni sto je dobro je da sam uspeo da se konačno prijavim bez pomoći administratora Smile.

Pozdrav

Milos
#6
Leto je već pri kraju. Moram da priznam da nismo uspeli da se organizujemo ove godine za Kefaloniju. Ostaje nam da bolje isplaniramo za sledeću godinu. U nedostatku većeg drustva supruga i ja odosmo na spic crednjeg prsta u Kalamitsi. Tu je jedina poluoficijelna nudisticka plaza na Halkidikiju. To je najmanja i najsevernije od tri plaze. Nikad nismo bili pa i ne znamo šta ćemo tamo da nadjemo. Istrazivanje na webu i Google maps sugerisu da je plazica jako lepa posebno za popodne posto je okrenuta ka zapadu. Ono sto je izvesno jeda je neuredjena i da puno lokalaca iz Soluna tu drži svoje kamp prikolice i nekakve supe koje posecuju vikendom. Idemo da istrazimo pa ćemo se javiti.
Pozdrav za sve. Forum nije bas posecen ali treba vremena i strpljenja da sve zaživi. Oni sto je dobro je da sam uspeo da se konačno prijavim bez pomoći administratora Smile. Prerano sam se obradovao. Kad pokusam da submitujem napisani tekst izbacuje

Pozdrav

Milos
#7
Leto je već pri kraju. Moram da priznam da nismo uspeli da se organizujemo ove godine za Kefaloniju. Ostaje nam da bolje isplaniramo za sledeću godinu. U nedostatku većeg drustva supruga i ja odosmo na spic crednjeg prsta u Kalamitsi. Tu je jedina poluoficijelna nudisticka plaza na Halkidikiju. To je najmanja i najsevernije od tri plaze. Nikad nismo bili pa i ne znamo šta ćemo tamo da nadjemo. Istrazivanje na webu i Google maps sugerisu da je plazica jako lepa posebno za popodne posto je okrenuta ka zapadu. Ono sto je izvesno jeda je neuredjena i da puno lokalaca iz Soluna tu drži svoje kamp prikolice i nekakve supe koje posecuju vikendom. Idemo da istrazimo pa ćemo se javiti.
Pozdrav za sve. Forum nije bas posecen ali treba vremena i strpljenja da sve zaživi. Oni sto je dobro je da sam uspeo da se konačno prijavim bez pomoći administratora Smile. Prerano sam se obradovao. Kad pokusam da submitujem napisani tekst izbacuje :500 Internal Server Error,

Pozdrav

Milos
#8
Leto je već pri kraju. Moram da priznam da nismo uspeli da se organizujemo ove godine za Kefaloniju. Ostaje nam da bolje isplaniramo za sledeću godinu. U nedostatku većeg drustva supruga i ja odosmo na spic crednjeg prsta u Kalamitsi. Tu je jedina poluoficijelna nudisticka plaza na Halkidikiju. To je najmanja i najsevernije od tri plaze. Nikad nismo bili pa i ne znamo šta ćemo tamo da nadjemo. Istrazivanje na webu i Google maps sugerisu da je plazica jako lepa posebno za popodne posto je okrenuta ka zapadu. Ono sto je izvesno jeda je neuredjena i da puno lokalaca iz Soluna tu drži svoje kamp prikolice i nekakve supe koje posecuju vikendom. Idemo da istrazimo pa ćemo se javiti.
Pozdrav za sve. Forum nije bas posecen ali treba vremena i strpljenja da sve zaživi. Oni sto je dobro je da sam uspeo da se konačno prijavim bez pomoći administratora Smile. Prerano sam se obradovao. Kad pokusam da submitujem napisani tekst izbacuje :500 Internal Server Error, Fatal error was detected. Tako da ne znam da li ce i ova poruka da stigne Sad

Pozdrav

Milos
#9
Prvo da se izvinim u ime Naturističke organizacije Srbije svim forumašima na pojavljivanju poruke o grešci na serveru. Kada se to desi, kliknite na polje "back" i zatim nastavite rad kao da se nije ništa desilo.
Na žalost, ovog meseca smo ostali bez našeg dugogodišnjeg web mastera koji je, uprkos opakoj bolesti sa kojom se borio, održavao naš sajt i forum. Nadam se da ćemo ubrzo rešiti sve probleme vezane za administraciju sajta i foruma. Do tada sve vas molim za strpljenje i poverenje koje ste nam i dosad ukazivali.
#10
Kalamici na Sitoniji zaista ima zvaničnu naturističku plažu na kojoj je maja meseca ove godine bio i pisac ovih redova.
Plaža nije obeležena i do nje se dolazi kozijom stazom koja uopšte nije teška za savlađivanje.
Tačan opis i lokacija plaže sakrivena je na zahtev lokalaca koji ne žele da ta predivna plaža postane prepuna divljih kampera kojih je svake godine sve više na Sitoniji.
Tačno je da od kraja maja pa do septembra tu postoje privremene šator kućice lokalaca, uglavnom iz regije Soluna.
Plaža je predivna i zaštićena od vetra i od pogleda sa tri strane. Nema plovnih puteva koji prolaze tu, samo svrati po koji ribar sa kojima može da se postigne dogovor oko prevoza ili da se kupi sveža riba.
Voda je fantastično čista i prozirna.
Do plaže se stiže, rekoh, preko grebena kozijom stazom. Raspitajte se malo u lokalnim restoranima, na sredini centralne plaže (tekstilne) u Kalamiciju je restoran u kome govore srpski, a često je i meni ispisan na našem jeziku.
Uskoro će na našem sajtu ili, verovatnije, blogu biti i reportaža iz Kalamicija.
Želim Vam srećan put i prijatan odmor!


Skoči na Forum:


Korisnika pregleda ovu temu: 1 Gost(a)